PTB Nickel wybuduje budynek mieszkalny wdzielnicy Jeżyce w Poznaniu


2014.10.10
Autor: Urbanity.pl
U zbiegu ulic Polnej i Szamarszewskiego na poznańskich Jeżycach wybudowany zostanie budynek mieszkalny z funkcją handlowo-usługową na parterze. Inwestorem projektu jest spółka celowa Terra Promessa Perfecta, a generalnym wykonawcą inwestycji została wybrana firma PTB Nickel.

Inwestycja to 5-kondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni blisko 7,3 tys. mkw. W parterze obiektu mieścić się będzie sklep sieci Netto oraz lokale usługowe. Pod budynkiem znajdzie się 1-kondygnacyjna hala garażowa na 59 miejsc. Od kondygnacji 2 do 5 mieścić się będzie 51 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych, o powierzchni od 28 do 59 mkw.

Prace budowlane ruszą w październiku br., a ich zakończenie zaplanowano na styczeń 2016 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Urbantech Krzysztof Urbaniak.Inne wiadomości o Polna 28, Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane Nickel, Terra Promessa Perfecta

Komentarze


  • Zdzichu
    Gość
    2014-10-25 22:51:11
    Wizualizacja wygląda jak plener z gry komputerowej z połowy lat 90. Czy można się spodziewać, że całość realizacji będzie w podobnym standardzie?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.