Piotr i Paweł ma już gotowy biurowiec w Poznaniu


2016.07.01
Autor: Urbanity.pl
Trzy miesiące przed planowanym terminem zakończyła się budowa biurowca sieci supermarketów Piotr i Paweł w Poznaniu. 23 czerwca br., generalny wykonawca inwestycji firma PTB Nickel przekazała gotowy obiekt inwestorowi.

Trzy miesiące przed terminem na poznańskich Podolanach zakończyła się budowa nowoczesnego biurowca o powierzchni 4 100 metrów kwadratowych i kubaturze 17 000 m3. W budynku, który powstał na działce przy ulicy Druskienickiej 12 pracowało będzie prawie 200 pracowników sieci Piotr i Paweł.

W 4-kondygnacyjnym obiekcie, oprócz powierzchni biurowych, znajduje się również recepcja, pomieszczenia techniczne oraz pomieszczenia pomocnicze, w tym m.in. serwerownia, aneksy kuchenne, sanitariaty i garderoby. Drugie piętro zostało zagospodarowane pod sale konferencyjne.

Pierwsze prace budowlane ruszyły w czerwcu 2015 roku i zakończyły się w maju br. 23 czerwca wykonawca inwestycji przekazał gotowy biurowiec inwestorowi. Za projekt architektoniczny biurowca Piotr i Paweł odpowiada pracownia Dementi.

Inne wiadomości o Biurowiec Piotr i Paweł, Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane Nickel, Dementi M. Cellary A. Kruszewski

Komentarze


 • poznaniak
  Gość
  2016-07-07 13:49:28
  firma przeprowadzkowa Kamińscy juz ich przeprowadzaja

 • Klient
  Gość
  2016-08-26 16:24:01
  Znając solidność firmy "nickel" to wykończenie i jakość pozostawiają dużo do życzenia, podobnie jak na osiedlu Botaniczna gdzie w hali garażowej po letnich opadach powstał basen.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.