Proxin rusza ze sprzedażą mieszkań z widokiem na park w centrum Poznania

2021.09.30

Najnowszy projekt mieszkaniowy dewelopera Proxin Development w Poznaniu jest już w sprzedaży. W ramach inwestycji powstanie kameralny budynek z częścią usługową.

Spółka Proxin Development wprowadziła do sprzedaży mieszkania z inwestycji Słowackiego 7 w centrum Poznania. Budowa kameralnego budynku wielorodzinnego z częścią handlowo-usługową w parterze ruszyła na przełomie sierpnia i września.

W ramach inwestycji powstanie 6 - kondygnacyjny budynek wielorodzinny składający się z 3 segmentów, w których zaplanowano 61 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 92 metrów kwadratowych i w rozkładach od kawalerek po lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. W 2 segmentach znajdą się tylko 2 mieszkania na każdym piętrze. Deweloper poinformował, że od premiery inwestycji ma podpisane rezerwację na ponad połowę mieszkań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji przy ulicy Słowackiego 7 będą mieli do dyspozycji halę garażową, komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. W parterze zaplanowano 10 lokali o charakterze handlowo-usługowym. Projekt zakłada także energooszczędne instalacje oświetlenia części wspólnych czy zielone dachy.

Warto dodać, że na terenie inwestycji, na jego froncie zostanie zachowane stare drzewo rosnące tam od kilkudziesięciu lat.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • mat
  Gość
  2021-10-01 11:38:34
  przecież tam nie ma żadnego parku hahaha

 • poznaniok
  Gość
  2021-10-01 16:41:33
  Apartamenty z widokiem na biura lub pokoje hotelowe. Słowem mieszkania dla podglądaczy.

 • Czaki
  Gość
  2021-10-06 00:50:50
  Mieszkania z widokiem nie na park tylko parking :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.