Ponad 300 mieszkań w kolejnym etapie osiedla Zacisze Marcelin w Poznaniu

2022.04.12

Atal uruchomił sprzedaż mieszkań z kolejnego etapu inwestycji mieszkaniowej Zacisze Marcelin, powstającej przy ulicy Leśnych Skrzatów w Poznaniu.

Na poznańskiej Ławicy trwa budowa osiedla budynków wielorodzinnych Zacisze Marcelin. Do oferty wprowadzone zostały właśnie mieszkania z drugiego etapu inwestycji przy ulicy Leśnych Skrzatów.

II etap osiedla Zacisze Marcelin składa się z sześciu budynków, w których powstaną 333 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 27 do 89 metrów kwadratowych i układach od jednego do czterech pokoi. Lokale dysponowały będą balkonami lub ogródkami, a na terenie osiedla przewidziano łącznie 458 miejsc parkingowych w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz budynków.

Mieszkańcy osiedla Zacisze Marcelin będą mieli do dyspozycji komórki lokatorskie, a także osiedlowy park z miejscami do rekreacji i placem zabaw. Inwestycja wyposażona zostanie w panele fotowoltaiczne, powietrzne pompy ciepła oraz miejsca postojowe do ładowania samochodów elektrycznych, a miłośnicy jednośladów będą mieli stojaki rowerowe oraz stacje napraw rowerów.

Planowany termin oddania osiedla to III kwartał 2024 roku. Ceny mieszkań za mkw. zaczynają się od 7 600 zł brutto.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.