Ławica w Poznaniu z kolejnymi mieszkaniami osiedla Zacisze Marcelin

2021.09.14
Autor: Urbanity.pl

Atal poszerzył swoją ofertę mieszkań w ramach osiedla Zacisze Marcelin na poznańskiej Ławicy, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego.

W sprzedaży dewelopera Atal pojawiły się mieszkania z etapu IB osiedla Zacisze Marcelin w Poznaniu. Najnowsza oferta składa się z 219 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 93 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Wszystkie lokale dysponują balkonami, loggiami lub ogródkami. Ceny mieszkań za mkw. zaczynają się od 7 000 złotych brutto.

Zacisze Marcelin to wieloetapowa inwestycja budynków wielorodzinnych, zlokalizowana przy ulicy Leśnych Skrzatów, na poznańskiej Ławicy w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. Etap IB składa się z trzech, 4-kondygnacyjnych budynków na ponad 200 mieszkań. Na terenie inwestycji przewidziano 248 pojedynczych oraz 18 rodzinnych stanowisk w podziemnej hali garażowej. Natomiast na zewnątrz budynku zaprojektowano 45 miejsc parkingowych.

Na terenie poznańskiego kompleksu firmy Atal znajduje się ogólnodostępny park, powstanie tu także łąka kwietna, w której pobliżu staną domki dla zagrożonych wyginięciem owadów. Najmłodsi mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z placu zabaw.

Projekt architektoniczny powstał w pracowni Archymetria. Oddanie do użytku etapu IB osiedla Zacisze Marcelin zaplanowano na III kwartał 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.