Pierwsze mieszkania od Vinci w Poznaniu. W planach kolejne działki


2021.06.08
Autor: Urbanity.pl
Firma deweloperska VINCI Immobilier Polska, która obecnie realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, zrealizuje swoje pierwsze osiedle w Poznaniu.

VINCI Immobilier Polska to firma, której udziałowcami są dwie spółki - francuska VINCI Immobilier (70 proc.) z siedzibą w Paryżu znana na świecie jako generalny wykonawca obiektów użyteczności publicznej oraz inwestycji deweloperskich, a także jeden z największych generalnych wykonawców na rynku polskim – Warbud SA. (30 proc.).

W czerwcu rozpocznie się realizacja pierwszej inwestycji deweloperskiej VINCI Immobilier Polska w Poznaniu. Na działce przy ulicy Stefana Żeromskiego powstanie 8-kondygnacyjny budynek wielorodzinny z mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach. W inwestycji ulokowane będzie wiele rozwiązań proekologicznych, w tym m.in. instalacje fotowoltaiczne na dachach, stacje ładowania samochodów elektrycznych, zbiorniki retencyjne na deszczówkę, elewacje samoczyszczące, budki lęgowe dla ptaków, domki dla owadów oraz rozwiązania wellbeing.

VINCI Immobilier Polska planuje zakupy kolejnych trzech działek w Warszawie oraz dwóch w Poznaniu.

Komentarze


 • Darek_k
  Gość
  2021-06-08 17:13:04
  Nastepna inwestycja VINCI to apartamentowirc na Garbarach w miejscu tego pawilonu.

 • marek
  Gość
  2021-06-09 11:07:15
  Pytałem o ceny i za m2 mieszkania, którego układ mi pasował (jedno z większych w inwestycji) trzeba zapłacić 13,5 tys.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.