Okrąglak w Poznaniu nadal przyciąga najemców


2022.07.20
Autor: Bartosz Motorek
Poszerza się grono firm, które wybierają biurowiec Okrąglak w Poznaniu na swoje nowe biuro. Znajdujący się w ścisłym centrum miasta budynek to nowa lokalizacja dla agencji doradztwa personalnego Adecco.

Nowym najemcą budynku biurowego Okrąglak w Poznaniu stała się jedna z największych agencji doradztwa personalnego i zatrudnienia na świecie. Adecco dostarcza rozwiązania z zakresu HR, oferując klientom wsparcie w zatrudnieniu pracowników stałych i tymczasowych. W naszym kraju firma obecna jest od ponad 20 lat, posiadając kilkadziesiąt placówek w różnych regionach Polski.

Adecco zdecydowało się na wynajęcie prawie 350 mkw. na drugim piętrze biurowca. W transakcji najmu właściciela obiektu reprezentowała firma Savills.

Wielkopolska i Poznań to dla nas jeden z kluczowych rynków w Polsce. To niezwykle atrakcyjne miasto dla przedsiębiorców. Poszukując nowej siedziby dla naszego oddziału istotne było, by biuro miało nowoczesny charakter i było przyjazne dla naszych klientów i kandydatów. Taką właśnie przestrzeń znaleźliśmy w budynku Okrąglak, który jest jednym z architektonicznych symboli i biznesowych wizytówek miasta
powiedział: Wojciech Januszkiewicz, kierownik biura Adecco w Poznaniu

Okrąglak zlokalizowany jest na działce przy ulicy Mielżyńskiego 14, w sąsiedztwie m.in. placu Wolności, ulicy Święty Marcin, czy Starego Rynku. Biurowiec jest perłą polskiego modernizmu i znajduje się pod opieką konserwatora zabytków.

Właścicielem nieruchomości są firmy Benson Elliot i Sharow Capital. Obecnie w budynku dostępne są jeszcze wolne powierzchnie na wynajem.

Komentarze


  • rocky
    Gość
    2022-07-21 12:06:07
    Czy to reklama?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.