Ogrodowa 19 - nowa inwestycja na mapie Poznania

2015.11.18

Firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o., jako wyłączny agent odpowiedzialny za komercjalizację budynku biurowego Ogrodowa 19 w Poznaniu, rozpoczął wynajem powierzchni w obiekcie. Inwestorem projektu jest spółka Constructa Plus Sp. z o.o. sp.k.

W samym centrum Poznaniu przy ulicy Ogrodowej 19, powstanie budynek biurowo-usługowy, który będzie oferował pomieszczenia biurowe w standardzie klasy A. Obiekt powstanie na działce u zbiegu ulic Ogrodowej i Krysiewicza, w miejscu zburzonej kamienicy, która nosiła nazwę "Żelazko" charakterystyczna kamienica z końca XIX wieku.

Inwestycja, której inwestorem jest spółka Constructa Plus Sp. z o.o. sp.k., będzie wiernie odwzorowywała historyczny obiekt. Ogrodowa 19 to około 3350 metrów kwadrtowych powierzchni użytkowej, z czego około 2800 mkw., zajmą biura rozlokowane na piętrach od 1 do 5, a 550 mkw. zostanie przeznaczonych na lokale handlowo-usługowe na parterze budynku. W 2-poziomowe podziemnej hali garażowej znajdzie się 37 miejsc parkingowych.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia CDF Architekci. Oddanie do użytku biurowca zaplanowano na przełom 2017/2018 r.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.