Nowoczesne usługi biznesowe w Business Garden Poznań


2022.02.10
Autor: Urbanity.pl
W poznańskim kompleksie biurowym Business Garden mieścił się będzie piąty oddział Contact Center w Polsce globalnej firmy Transcom Worldwide Poland.

Vastint Poland podpisał umowę najmu z firmą Transcom Worldwide Poland, która oferuje nowoczesne usługi biznesowe. Najemca otworzy w Business Garden Poznań swój piąty oddział Contact Center w Polsce, zajmując łącznie powierzchnię 810 metrów kwadratowych. W transakcji, najemcę wspierała firma doradcza CBRE.

Otwarcie kolejnego, piątego oddziału firmy w Polsce, związane jest z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, rosnącym portfolio obsługiwanych klientów oraz coraz większymi potrzebami międzynarodowych korporacji.

Business Garden Poznań to kompleks nowoczesnych biurowców, który znajduje się w dzielnicy Grunwald i składa się z dziewięciu budynków o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 88 000 mkw. Na terenie inwestycji znajdują się m.in. strefy sportu wyposażone m.in. w boiska do koszykówki
i siatkówki. Użytkownicy mają także dostęp do udogodnień w postaci przedszkola, placówki medycznej, kantyny, klubu fitness, a także miejsc postojowych, szatni dla rowerzystów oraz stacji ładowania dla samochodów elektrycznych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.