Business Garden Poznań z firmą z branży IT

2015.05.15

Firma itelligence podpisała umowę najmu w nowo powstałym kompleksie biurowym Business Garden Poznań, należącym do spółki Castint Poland. Najemca, który oferuje rozwiązania SAP oraz świadczy usługi outsourcingu IT dla klientów na całym świecie, zajmie powierzchnię około 1200 mkw. W negocjacjach klienta reprezentowała firma CBRE.

W Business Garden mieścić się będzie biuro zarządu, administracja, sprzedaż i marketing, service-desk, dział konsultingu i wsparcia aplikacyjnego SAP oraz dedykowany zespół dla klienta niemieckiego


- powiedział Krzysztof Witczak, prezes zarządu, itelligence sp. z o.o.

Business Garden Poznań znajduje się na skrzyżowaniu ulic Marcelińskiej i Bułgarskiej na poznańskim Marcelinie. Inwestycja będzie składa się z dziewięciu budynków o powierzchni 80 tys. mkw. W ramach pierwszego etapu, który oddany został do użytku na początku 2015 roku., powstało 42 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Inwestorem kompleksu biurowego jest spółka Vastint Poland. Kolejną planowaną inwestycją w Poznaniu jest osiedle Portowo, które mieścić się będzie przy ulicy Starołęckiej nad Wartą.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Portowo, Business Garden Poznań Etap 1, Vastint Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.