MAN w Business Garden Poznań

2016.01.05

Do poznańskiego kompleksu biurowego Business Garden wprowadzi się kolejny ważny najemca. Inwestor - spółka Vastint Poland - podpisała umowę najmu z firmą MAN, która zajmie powierzchnię 2680 metrów kwadratowych.

Firma MAN zajmie 2680 mkw. w narożnym biurowcu znajdującym się przy ulicy Marcelińskiej. Nowy najemca przeniesie do kompleksu Business Garden w Poznaniu działalność operacyjną firmy, która świadczy usługi w zakresie obsługi procesów finansowo-księgowych i wsparcia procesów zakupów dla spółek grupy MAN na terenie Europy. Pracownicy przeprowadzą się do nowego budynku w połowie 2016 roku.

W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Colliers International.

Business Garden znajduje się na skrzyżowaniu ulic Marcelińskiej i Bułgarskiej na poznańskim Marcelinie. Docelowo inwestycja składała się będzie z dziewięciu obiektów o łącznej powierzchni najmu na poziomie 80 tys. mkw. Do tej pory oddany został do użytku pierwszy etap projektu, który dostarczył na poznański rynek 42 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Wśród firm, które już wcześniej podpisały umowy najmu są m.in. ADM, itelligence, Medi Partner (Medicover), BZ WBK, Capgemini oraz operator kantyny Marchewkowe Pole.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.