Największa inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu od Unidevelopment

2018.03.05

Unidevelopment S.A. nawiązała współpracę z Grupą Wiepofama, w ramach której zrealizują wspólnie projekt mieszkaniowy na ponad 2000 mieszkań przy ulicy Dąbrowskiego w Poznaniu.

Przy ulicy Dąbrowskiego w poznańskiej dzielnicy Jeżyce, powstanie wieloetapowy projekt mieszkaniowy, który docelowo składał się będzie z ponad 2000 mieszkań. Inwestycja zakłada również powstanie przestrzeni handlowo-usługowej i biurowej.

Zgodnie z pakietem umów zawartych pomiędzy Unidevelopment S.A., a Grupą Wiepofama S.A. deweloper przejął współkontrolę nad spółkami celowymi powołanymi w celu realizacji inwestycji przy ulicy Dąbrowskiego i uzyskał w nich równorzędną pozycję korporacyjną. Dysponują one prawem użytkowania wieczystego zwartego obszaru gruntów o łącznej powierzchni około 7,5 hektara, z dostępem do sieci mediów i dróg publicznych. Zadaniem dewelopera będzie, obok podwyższenia kapitału, optymalizacja procesu inwestycyjnego w ramach umowy o zastępstwo inwestorskie i komercjalizacja przedsięwzięcia.

Szczegóły dotyczące poznańskiej inwestycji, w tym także terminy realizacji i szczegóły oferty zostaną upowszechnione na dalszym etapie.

Unidevelopment inwestycje w Poznaniu już od wielu lat. Deweloper wybudował takie inwestycje jak Osiedle Czarnieckiego, Hevelia i Apartamenty Zielony Sołacz. Obecnie realizuje inwestycję Zielony Sołacz Tarasy, a niebawem wprowadzi do oferty Osiedle Kosmonautów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.