Knight Frank będzie zarządzał biurowcem Za Bramką

2018.03.12

W marcu br., rozstrzygnięty został przetarg na zarządcę biurowca Za Bramką w Poznaniu, którego właścicielem i inwestorem jest miejska spółka Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji (WCWI).

Zarządcą biurowca, który wybudowany został w 2016 roku, została firma doradcza Knight Frank. Za Bramką to 7-kondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 16 000 metrów kwadratowych. Do grona najemców biurowca należą takie firmy jak Miejska Pracownia Urbanistyczna, TomTom czy Agora.

Jesteśmy z tym projektem od samego początku, dlatego jest nam podwójnie miło, że właściciel ponownie oddał budynek w nasze ręce. Ten biurowiec to jedna z kluczowych lokalizacji na biurowej mapie Poznania, a jego atrakcyjność potwierdza fakt, że obiekt jest obecnie wynajęty w 97 proc.
powiedział: Maja Meissner, Dyrektor Regionalna i Partner Knight Frank, kierująca biurem firmy w Poznaniu, która nadzorowała proces komercjalizacji Za Bramką

Za projekt architektoniczny biurowca Za Bramką odpowiada biuro Ultra Architekci. Właścicielem i inwestorem obiektu jest spółka Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji (WCWI), której jedynym udziałowcem jest miasto Poznań.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec za Bramką, Knight Frank, Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji, Ultra Architects

Komentarze


  • Podwykonawca
    Gość
    2018-07-02 19:41:13
    Ciekawe czy zarządca ma pojęcie o tym że generalnym wykonawcą firmą Aldessa do dzisiaj nie rozliczyla się z podwykonawcami a inwestor nie zrobił nic żeby im pomóc. Świetna wizytówka dla inwestycji miejskiej która została obsypana nagrodami a firmy poszły bez pieniędzy!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.