II etap Nowych Ogrodów na ukończeniu. Rusza sprzedaż kolejnych mieszkań


2017.10.20
Autor: Urbanity.pl
Dobiegają ostatnie prace wykończeniowe na budowie III etapu osiedla Nowych Ogrodów, które zlokalizowane jest przy ulicy Janusza Meissnera 2 w Poznaniu. Inwestycja realizowana jest przez firmę Proxin Ogrody.

Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace budowlane III etapu Nowych Ogrodów w Poznaniu. Gotowa jest już elewacja trzeciego budynku, a prace wykończeniowe powoli zmierzają do końca.

II etap 6-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny z dwoma dominantami, w którym łącznie znajduje się 107 mieszkań, 6 lokali handlowo-usługowych oraz komórki lokatorskie i podziemna hala garażowa.

Widok III etapu już cieszy, generalny wykonawca aktualnie zajmuje się wykończeniem mieszkań oraz ostatnich elementów części wspólnych ? na ukończeniu są chodniki i oświetlenie na dziedzińcu oraz plac zabaw, by nadać przyjemny klimat osiedlu


- mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

W sprzedaży dostępne są jeszcze mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 43 do 78 metrów kwadratowych. Cena rozpoczyna się już od 5 900 zł brutto za mkw. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają ogródki, a lokale zlokalizowane na piętrze - balkony lub tarasy.

Budowa III etapu zakończy się oficjalnie w IV kwartale bieżącego roku.

Deweloper rozpoczął już sprzedaż mieszkań w IV etapie Nowych Ogrodów. W tej części inwestycji powstaną 104 mieszkania oraz dwa lokale handlowo-usługowe. Oddanie do użytku IV etapu zaplanowano na koniec 2019 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.