Zbliża się oddanie kolejnego etapu osiedla na Jeżycach w Poznaniu


2021.10.27
Autor: Urbanity.pl
Na powstającym osiedlu w Poznaniu, w dzielnicy Jeżyce, pomiędzy Os. Lotnictwa Polskiego a Fortem VII, od 2012 roku trwa realizacja inwestycji mieszkaniowej Nowe Ogrody. Obecnie zbliża się zakończenie budowy IV etapu.

W ramach IV etapu osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu powstają dwa budynki wielorodzinne przy ulicy Janusza Meissnera, w których łącznie zaplanowano 62 mieszkania. Prace budowlane są już na zaawansowanym etapie.

W ofercie IV etapu poznańskiej inwestycji na Jeżycach znajdowały się mieszkania w układach 2-, 3- i 4-pokojowych, o powierzchni od 38 do 98 mkw. Lokale na parterze dysponowały będą ogródkami, a mieszkania powyżej balkonami lub tarasami o powierzchni wynoszącej do 40 mkw. W sprzedaży pozostały już tylko duże, 4- pokojowe mieszkania o powierzchni 98 mkw. Cena metra kwadratowego to 7740 zł brutto.

W budynku A zakończyliśmy m.in. prace tynkarskie i elewacyjne. Trwają jeszcze prace wykończeniowe w garażu oraz częściach wspólnych. Montujemy także balustrady i ościeżnice. Z kolei budynek B to m.in. prace instalatorskie i układanie płytek w częściach wspólnych. – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment.

Oddanie do użytku budynków w ramach IV etapu Nowych Ogrodów zaplanowano na II kwartał 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.