Nowe Ogrody w Poznaniu z kolejnym etapem


2021.05.25
Autor: Urbanity.pl
Trwająca od 2012 roku budowa osiedla Nowe Ogrody na poznańskich Jeżycach wchodzi w kolejną fazę realizacji. Deweloper rozpoczął właśnie przedsprzedaż siódmej części inwestycji.

Nowe Ogrody to osiedle budynków wielorodzinnych spółki Proxin Investment, które powstaje pomiędzy Os. Lotnictwa Polskiego a Fortem VII, przy ulicy Janusza Meissnera na poznańskich Jeżycach. Deweloper ruszył właśnie ze sprzedażą i budową 7. etapu inwestycji.

W kolejnym etapie poznańskiego osiedla powstanie 130 mieszkań, których metraże zostały rozplanowane od 27 do 90 mkw. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-pokojowe oraz lokale 3- i 4-pokojowe. W tej części osiedla powstanie również plac zabaw, hala garażowa, komórki lokatorskie oraz dwa boksy rowerowe dla wszystkich mieszkańców.

Prace budowlane już się rozpoczęły. Ruszyła także przedsprzedaż mieszkań, których cena za metr kwadratowy wynosi 7425 zł brutto. Oddanie do użytku VII etapu Nowych Ogrodów zaplanowano na I kwartał 2023 roku.

Obecnie trwa także budowa VI etapu osiedla, gdzie zawieszono już symboliczną wiechę. W tej części Nowych Ogrodów powstają 62 mieszkania, które będą gotowe w II kwartale 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.