APP-Projekt wybuduje II etap osiedla Widok Warta w Poznaniu


2023.08.31
Autor: urbanity.pl
Deweloper Rednet Investment wybrał spółkę z grupy APP-Projekt na generalnego wykonawcę drugiego etapu osiedla Widok Warta, które powstanie przy ulicy Starołęckiej w Poznaniu.

W ramach II etapu inwestycji APP-Projekt zbuduje dwa obiekty: 7-kondygnacyjny budynek A2 z 89 mieszkaniami oraz niższy 6-kondygnacyjny budynek oznaczony jako B2, w którym znajdzie się 65 lokali mieszkalnych. Obydwa budynki będą dysponować podziemną halą garażową z miejscami parkingowymi dla mieszkańców. W ramach inwestycji powstaną lokale jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych o powierzchni od 29 w przypadku kawalerek do 84 mkw.
Projekt powstaje w dzielnicy Starołęka w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie I etapu osiedla Widok Warta. Budowa wystartowała w lipcu tego roku, zakończenie zaplanowane jest w czerwcu 2025 roku.
Deweloperem osiedla Widok Warta jest firma Rednet Investment.– Przy projekcie Widok Warta współpracujemy z inwestorem od samego początku, łącząc obowiązki zastępstwa inwestycyjnego od 2019 roku aż do teraz, poprzez realizację robót w systemie generalnego wykonawstwa budynków I etapu, który zakończył się w 2022 roku aż po nowo podpisaną umowę

– mówi Michał Korwin-Małaszyński, członek zarządu APP-Projekt.

To niejedyny kontrakt, który łączy obie firmy. – Z Rednet Investment współpracujemy także przy poznańskim osiedlu Witaj oraz przy inwestycji Let’s Sea Baltic Park w Gąskach – w obu przypadkach także jako generalny wykonawca
– dodaje Michał Korwin-Małaszyński.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.