Dobiega końca budowa pierwszego budynku Miasteczka Wawer


2017.07.12
Autor: Urbanity.pl
Dobiega końca budowa pierwszego z budynków mieszkalnych, który powstaje w ramach warszawskiej inwestycji Miasteczko Wawer. Ten etap osiedla zostanie oddany do użytku w grudniu bieżącego roku.

Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace budowlane na osiedlu Miasteczko Wawer, które powstaje u zbiegu ulic Bysławskiej i Poezji. Na ukończeniu jest już stan surowy zamknięty realizowanego etapu.

W budynku gotowe są już instalacje elektryczne i sanitarne, a w większości lokali wstawiono okna. W mieszkaniach postawiono już ścianki działkowe. Zmianie ulega również otoczenie inwestycji, gdzie wyburzono już większość dotychczasowej zabudowy.

Do tej pory deweloper sprzedał 40 proc. mieszkań. W pierwszym etapie Miasteczka Wawer powstają 63 mieszkania o powierzchni od 36 do 89 metrów kwadratowych w rozkładach od 1 do 4 pokoi. Ceny zaczyna się od 5 800 zł za mkw. Oddanie budynku do użytku planowane jest na grudzień 2017 roku.

Jeszcze w tym roku rozpocznie się realizacja kolejnych mieszkań. W drugiej fazie projektu powstanie dodatkowe 120 mieszkań. Docelowo osiedle Miasteczko Wawer będzie liczyło około 1000 lokali.

Deweloperem spółka należąca do Grupy Kapitałowej Mera-Pnefal SA. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna FS&P Arcus. Generalnym wykonawcą osiedla jest Totalbud Sp. z o.o., a za nadzór inwestycji odpowiada firma APP-Projekt SA.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.