W Lesznie powstaje galeria handlowa z wewnętrznym, zadaszonym deptakiem


2023.09.11
Autor: Monika Kiereś
W Lesznie trwa budowa nowoczesnej galerii handlowej, która znacząco wzbogaci ofertę handlowo-usługową miasta. Otwarcie Galerii Goplana planowane jest na koniec 2024 roku.

W centrum Leszna, nieopodal rynku, pomiędzy ulicami Królowej Jadwigi i Dąbrowskiego trwa budowa nowoczesnego centrum handlowego, którego inwestorem jest firma HJ Invest. Pierwsze lokale zostaną przekazane najemcom już w listopadzie br., natomiast otwarcie obiektu zaplanowano na koniec 2024 roku.

Galeria Goplana to nowoczesne centrum handlowe i miejsce spędzania czasu o powierzchni 9 000 metrów kwadratowych, na której znajdzie się 25 sklepów i punktów usługowych. Lista najemców galerii składa się z takich marek jak: Half Price, Biedronka, Just Gym, CCC, Pepco, Rossman, Sinsay, Apart, Tabak, Świat Książki, Plus GSM. Przyszli klienci będą mogli skorzystać także z oferty perfumerii oraz przestrzeni gastronomicznej. Wynajmem powierzchni handlowej w Galerii Goplana zajmuje się firma doradcza Cushman & Wakefield.

Powstający budynek będzie miał szklane zadaszenie i szprosowane, szklane ściany otaczające wewnętrzny deptak na ulicy Krótkiej, który stanie się integralną częścią Galerii, w sąsiedztwie którego powstanie strefa gastronomiczna. Natomiast ceglana fasada deptaku zostanie przełamana sporą ilością naturalnej zieleni.

Miejsca parkingowe zapewni hala garażowa na poziomie -1 oraz stanowiska na zewnątrz centrum handlowego. Łącznie to 350 miejsc postojowych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.