Galeria Goplana w Lesznie jednak powstanie

2015.07.06

Jak dowiedział się portal Propertynews.pl, firma MGC nie zrezygnowała z realizacji Galerii Goplana w Lesznie przy ulicy Królowej Jadwigi. Obecnie trwa komercjalizacja obiektu. Inwestor posiada już prawomocne pozwolenie na budowę.

Galeria Goplana powstać ma na terenie po byłych zakładach Goplana i Metalplast, pomiędzy ulicami Królowej Jadwigi i Dąbrowskiego. Budynek dysponować ma powierzchnią najmu wynoszącą 22,5 tys. mkw., na której działać ma około 100 lokali handlowo-usługowych.

Budynek będzie miał 54 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której oprócz sklepów znajdzie się także strefa rozrywkowa - w tym m.in. wielosalowe kino sieci Multikino, klub fitness oraz kręgielnia. Parking samochodowy na 640 miejsc powstanie na dwóch ostatnich kondygnacjach.

Obecnie inwestor - firma MGC - prowadzi rozmowy z potencjalnymi najemcami oraz z władzami Leszna na temat końcowych szczegółów realizacji projektu. Spółka nie podaje jednak konkretnych dat realizacji inwestycji, wiadomo jedynie, że budowa galerii rozpocznie się po uzyskaniu odpowiedniego poziomu komercjalizacji. Obiekt dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę.

Źródło: Propertynews.pl

Inne wiadomości o Galeria Goplana, Mgc Inwest

Komentarze


  • Jura
    Gość
    2015-07-09 07:37:25
    Niestety news jest niezgodny z prawdą. Galerii Goplana w Lesznie nie będzie. Dowód:
    http://elka.pl/content/view/75618/80/

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.