Problemy z rozpoczęciem budowy Galerii Goplana

2012.04.10

Wojewoda wielkopolski zamierza uchylić uchwałę radnych Leszna o zagospodarowaniu przestrzennym dla centrum miasta, który umożliwiałby budowę Galerii Goplana.

Powodem uchylenia przez wojewodę uchwały, ma być nie dochowanie jednego z warunków jej przyjęcia - prezydent Leszna Tomasz Małolepszy w trakcie w sesji rady miasta odmówił jej przedstawienia - czytamy w serwisie elka.pl.

Konieczne jest przeprowadzenie analizy, jak inwestycja wpłynie leszczyńską Starówkę. Decyzję wojewody poznamy za 30 dni.

Powierzchnia najmu galerii wyniesie 28 tys. mkw, ma których powstanie łącznie 120 lokali handlowo-usługowych. Dwie najwyższe kondygnacje obiektu zajmie parking na 760 miejsc.

Źródło: elka.pl

Inne wiadomości o Galeria Goplana

Komentarze


  • albert007
    Użytkownik
    2013-01-11 20:28:17
    Po wielkim sukcesie Galerii Leszno natężenie kupujących jest naprawde duże wiecej klientów w sobotnie popołudnie niż np w Poznan Plaza czy np Korona wrocław podobno ma ruszyć budowa Goplany dowodzi to nam że we Wrocławiu czy Poznaniu jest przesyt tego typu obiektów. a w małych miastach jak Ostrów Leszno Głógów az ludzie są spragnieni

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.