Park handlowy w Jarocinie już z pozwoleniem na budowę

2015.07.28

Inwestor parku handlowego Multishop w Jarocinie, otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę oraz podpisał pierwsze umowy najmu. Oddanie do użytku obiektu planowane jest na przyszły roku.

Park handlowy firmy Multishop Development powstanie na działce przy ulicy Powstańców Śląskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Intermarche i Bricomarche. Firma doradcza Cushman & Wakefield, która odpowiada za komercjalizację budynku podpisała pierwsze umowy najmu pod salon JYSK oraz elektromarket RTV Euro AGD. Duński supermarket zajmie w parku handlowym ponad 1110 mkw. Z kolei elektromarket, oferujący sprzęt audio-wideo i AGD wynajął ponad 450 mkw.

W 1-kondygnacyjnym obiekcie zaplanowano kilkanaście lokali handlowo-usługowych o powierzchni 5400 metrów kwadratowych. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking samochodowy na 230 stanowisk.

Jarocińska inwestycja, jest drugim projektem w Polsce firmy Multishop Development. Pierwszym był park handlowy w Sochaczewie. Spółka planuje już realizację kolejnych budynków handlowych pod marką Multishop.

Otwarcie budynku Multishop w Jarocinie zaplanowano na przyszły rok.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Multishop, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Multishop Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.