Olsztyn: Kopernik Park rośnie w oczach

2013.07.02

Kopernik Park inwestycja mieszkaniowa z funkcją handlowo-usługową, której generalnym wykonawcą jest OPB Development weszła w kolejny etap realizacji.

Wstawiono już stolarkę okienną, trwają prace nad elewacją oraz prace wykończeniowe w lokalach mieszkalnych i użytkowych. Wyrównywane są tereny dookoła kompleksu, a budynek biurowy wzniósł się już na wysokość 3 kondygnacji.

Kopernik Park powstaje na terenie działki po byłym kinie Kopernik, w ścisłym centrum miasta, przy ulicy 1 Maja. Część mieszkalna kompleksu to 4 budynki liczące od 5 do 7 kondygnacji. Dodatkowo znajduje się tu także budynek o przeznaczeniu biurowo-handlowym, który powstaje przy ul. Partyzantów. W sumie znajduje się w nich 111 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań i apartamentów 1,2,3 i 4-pokojowych o metrażu od 31 do 97 mkw. Ceny wahają od 5,6 tys. PLN do 6,3 tys. PLN za mkw. Planowany termin oddania inwestycji do użytku to grudzień 2013 r.

Powierzchnie handlowo-usługowe znajdą się na parterowej kondygnacji budynków zlokalizowanych wzdłuż ul. 1 Maja i będą one dostępne z poziomu chodnika. W ramach kompleksu powstaje także nowoczesny budynek o nazwie MARS, który pomieści ponad 2,6 tys. mkw powierzchni handlowo-usługowych i biurowych.

Źródło: mat.pras/Urbanity

Inne wiadomości o Kopernik Park, OPB Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.