Inwestycje warmińsko-mazurskie

Forum

 • Mieszkanka Gość
  Nim powstaną wszystkie bloki zostaną całkowicie zdewastowane parkingi i chodniki. Zapchane studzienki kanalizacyjne. Transport materiałów budowlanych odbywa się przez parkingi i chodniki. Po nich poruszaja się też dźwigi i koparko ladowarki. Nawiezione błoto spływa do studzienek kanalizacyjnych.
  Parkingi wyglądają jak drogi gruntowe. Na dodatek wszędzie chwasty.
 • WarmiaK Gość
  Nowy projekt dewelopera jest świetny. Wystarczy, że PKP zgodzi się na projekt dworca obróconego o 90*, który mógłby wtedy zostać połączony z nowoczesnym centrum multi-usługowym Synergia. PKP jako partner inwestora na prawdę powinien się zgodzić. To nie tylko nowa wizytówka dla Olsztyna ale i wiele miejsc pracy! również dla osób z mniejszych wsi, które dojeżdżają koleją do Olsztyna do pracy z dosyć daleka. Takie osoby mogłyby uzyskać pracę zaraz po przyjeździe do miasta a niestety dużym wyzwaniem często jest dojazd z dworca do dalszych części miasta, który przede wszystkim jest czasochłonny. Warmia zawsze była wolno rozwijającym się regionem, skończmy blokować takie projekty, szczególnie, że nie są negatywne dla środowiska.
 • Prawdziwe fakty Gość
  Spalarnie odpadów nie produkują zanieczyszczeń powietrza, a już na pewno nie w takiej ilości, aby ktokolwiek był narażony na negatywne konsekwencje zdrowotne z nimi związane. Należy się cieszyć z tego, że w Polsce powstają takie obiekty, które w innych krajach są normą np. Amager Bakke w Kopenhadze, czy Spittelau w Wiedniu.
 • Pan Prawicowiec Gość
  Aż 71 mln złotych za jakąś restaurację?! To jakiś kosmos!
 • Dubler Gość
  Taka sobie inwestycja... Koszt tylko 1 sasin
 • Ona Gość
  Również jestem ciekawa kto tam będzie rządził... Z pewnością nie będzie to polski producent czy może zapomnieli o tym wspomnieć? Ha ha ha

zobacz więcej...