Inwestycje szczycieński

 • Park handlowy Stop.Shop powstanie w Szczytnie
  2015-11-17 08:03:31 Park handlowy Stop.Shop powstanie w Szczytnie

  Ruszyła budowa szóstego parku handlowego pod marką Stop.Shop, którego inwestorem jest firma Immofinanz. Kolejny budynek powstaje w Szczytnie, przy ulicy Bolesława Chrobrego, a jego oddanie do użytku zaplanowano na przyszły rok.

 • Oddano do użytku Port Lotniczy Olsztyn-Mazury
  2015-08-28 11:10:19 Oddano do użytku Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

  W miejscu dawnego lotniska wojskowego w Szymanach koło Szczytna, otwarty został nowy terminal pasażerski portu lotniczego Olsztyn-Mazury. Pierwsi pasażerowie zostaną obsłużeni jesienią bieżącego roku.

 • 2008-01-28 18:06:30 Rusza rekrutacja do nowego zakładu IKEA

  Dzisiaj rusza rekrutacja do nowego zakładu produkcyjnego należącego do Swedwoodu, czyli grupy przemysłowej Ikea - pisze "Dziennik".

 • 2007-03-10 10:01:34 Nowy tartak i fabryka IKEI na Mazurach

  W Wielbarku koło Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie) firma Swedwood, która wchodzi w skłąd grupy IKEA, za kwotę 200 mln zł., otworzy tartak i fabrykę mebli. W nowej inwestycję prace znajdzie około 800 osób.

Forum

 • kik Gość
  Czy ktoś w pełni władz umysłowych dla laserowego stanowiska strzeleckiego i symulatora dachowania w mieście pozbawionym perspektyw z roku na rok wyludniającym się, jest w stanie wydać 70 milionów złotych .
 • Gość Gość
  Klientem jesteś do momentu zakupu.Potem zostajesz sam z usterkami i doprosić się nie można ich usunięcia.Deweloper miga się od ich usunięcia, nie dotrzymując terminów.Gra na zwłokę a potem zostaje sąd kiedy rękojmia dobiega końca a problem nie został usunięty.Bez zbędnych szczegółów żałuję zakupu mieszkania od tego dewelopera.Poziom rozmów,obsługi i kwalifikacji pracowników oraz lekceważące podejście do klientów składających reklamacje nie świadczy o nim najlepiej.Zwłaszcza w okolicznościach kiedy półtora roku "usówają" usterkę.Żenada.

zobacz więcej...