Inwestycje w Olsztynie

Forum

 • WarmiaK Gość
  Nowy projekt dewelopera jest świetny. Wystarczy, że PKP zgodzi się na projekt dworca obróconego o 90*, który mógłby wtedy zostać połączony z nowoczesnym centrum multi-usługowym Synergia. PKP jako partner inwestora na prawdę powinien się zgodzić. To nie tylko nowa wizytówka dla Olsztyna ale i wiele miejsc pracy! również dla osób z mniejszych wsi, które dojeżdżają koleją do Olsztyna do pracy z dosyć daleka. Takie osoby mogłyby uzyskać pracę zaraz po przyjeździe do miasta a niestety dużym wyzwaniem często jest dojazd z dworca do dalszych części miasta, który przede wszystkim jest czasochłonny. Warmia zawsze była wolno rozwijającym się regionem, skończmy blokować takie projekty, szczególnie, że nie są negatywne dla środowiska.
 • Prawdziwe fakty Gość
  Spalarnie odpadów nie produkują zanieczyszczeń powietrza, a już na pewno nie w takiej ilości, aby ktokolwiek był narażony na negatywne konsekwencje zdrowotne z nimi związane. Należy się cieszyć z tego, że w Polsce powstają takie obiekty, które w innych krajach są normą np. Amager Bakke w Kopenhadze, czy Spittelau w Wiedniu.
 • Kiszot Gość
  Samozwańczy arbiter smaku, gustu i elegancji? Naprawdę nie zauważasz w Olsztynie innych obiektów zasługujących na opłakiwanie? Otwórz szerzej oczy.
 • Gosc Gość
  Podobno w okolicy stanie kolejny biurowiec, ktos zna jakies informacje na temat inwestycji i jej wysokosci?
 • Adam Gość
  Do Galerii można dojechać samochodem: https://interfleet.pl/pl/wynajem-samochodow-olsztyn

zobacz więcej...