Inwestycje w Olsztynie

Forum

 • zapuszczonyarystokrata Gość
  Bankierzy walczczacy o prawa swojej kadry menedżerskiej w Samorządzie Województwa wypowiedzieli umowę na sprzątanie obiektu firmie PAKAR, bo dała swoim pracownikom umowy zlecenia które są ozusowane w miejsce smieciowek o dzieło. Przez całą zimę odsnizalismy ich jednohektarowy plac pracując do późna w nocy, a na wakacje zamiast umowy z urlopem dostaliśmy wypowiedzenia. Bo dopłaty z Urzędu Pracy są do pracowników przy komputerach a nie inwalidów którzy chcieliby w City Banku wyrobić ustawowe 5 lat do renty która i tak by poszła na bilety do następnej takiej roboty rozwijajacejWarmie iMazury. Po przeprosiny do 112 i997.
 • mieszkaniec Gość
  a to developer ma dbać o porządek po sprzedaży czy wspólnota mieszkaniowa ? racja jak mieszkają brudasy i flejtuchy na budynku to i wstyd .Z roku na rok patrzę jak wszyscy niszczą to osiedle .zasrane podwórko przez psy, zdeptane ściany buciorami ,porysowane klatki przez gnoi , oplute wejścia i pety i można tak wymieniać bez końca ale oczywiście mieszkańcy to czysty kryształ , nie dziwię się że developer zlewa bo jak widzi jak jego praca idzie na marne to ja też bym zlał .
 • Olsztyn Gość
  Pkp wszystko zawala jak zawsze
 • Gosc Gość
  Pierwszy ale nie jedyny . Na sąsiedniej działce ma podobno powstać jeszcze nowocześniejszy biurowiec klasy A i apartamentowce , które wielkością i jakością mają być jeszcze lepsze od Centaurusa
 • sav Gość
  Te centrum handlowe nie wygląda najgorzej, wystarczyło by reklamy na elewacji zmienić na monochromatyczne i z okien zdjąć te naklejkę.
 • te77 Gość
  toż to w Olsztynie boom budowlany teraz będzie

zobacz więcej...