Tuż obok Starego Miasta w Olsztynie otwarto nowy hotel Best Western Plus

2021.10.04

Z końcem września otwarty został w samym centrum Olsztyna nowy hotel należący do portfolio sieci Best Western Hotels & Resorts.

Trzygwiazdkowy hotel pod nazwą Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town otwarty został tuż obok Starego Miasta. Wyjątkowa lokalizacja obiektu była inspiracją do wystroju zmodernizowanych pokoi, gdzie wykorzystano mgły nad Jeziorem Ukiel, błękit nieba, jasny piasek plaży i zieleń warmińskich lasów.

Hotel należący do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego Hotel Kopernik, po gruntownej modernizacji dołączył do sieci Best Western Hotels & Resorts. Obiekt oferuje na trzech piętrach 83 klimatyzowane pokoje w kategorii standard, premium, studio i apartament. Oferta została uzupełniona o cztery sale konferencyjne i sala bankietowa z możliwością organizacji przyjęcia do 150 osób.

Goście hotelowi mogą także korzystać z restauracji, która serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town dysponuje własnym parkingiem zewnętrznym i garażem podziemnym.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.