Vastint Poland kupuje działki pod inwestycje mieszkaniowo-komercyjne

2016.03.16

Firma Vastint Poland poinformowała o pozyskaniu nowych terenów inwestycyjnych w Warszawie i Gdańsku. Łączna powierzchnia działek, które zostaną przeznaczone pod funkcje komercyjne, wynosi ponad 20 ha.

Pierwsza z działek znajduje się przy ulicy Żwirki i Wigury w w sąsiedztwie międzynarodowego lotniska im. Chopina w Warszawie i ma powierzchnię ponad 14 ha. Vastint - w tym miejscu - przymierza się do realizacji projektu komercyjnego. Druga z działek położona jest przy ulicy Angielska Grobla w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku. Teren ten zostanie przeznaczony głównie pod funkcje mieszkaniowo-usługowe. Działka ma powierzchnię 6,5 ha.


Niedawny zakup terenów inwestycyjnych jest elementem naszej strategii długoterminowego zaangażowania spółki na polskim rynku nieruchomości i zabezpieczeniem stabilnego rozwoju jej działalności. Odnośnie pozyskanych lokalizacji mamy ambitne plany, które zostaną urzeczywistnione w ciągu najbliższych kilku lat. W pierwszej kolejności chcemy jednak skoncentrować się na inwestycjach, nad którymi pracujemy od dłuższego czasu, tj. kolejnym etapie kompleksu Gdynia Waterfront oraz Business Garden Poznań. W przeciągu roku zamierzamy wystartować także z dwoma projektami mieszkaniowymi w Poznaniu i Gdańsku


? mówi Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający Vastint Poland.

Jak dotąd, firma Vastint głównie zrealizowała projekty biurowe, parki biznesowe i hotele w dużych polskich miastach. Wśród inwestycji znajdują się m.in. warszawski kompleks biurowy Business Garden oraz podobne projekty w Poznaniu i Wrocławiu.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Business Garden Warszawa, Business Garden Poznań, Business Garden Wrocław, Vastint Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.