Pszczyna: Przed wakacjami zakupy w nowym parku handlowym


2022.06.01
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
U zbiegu ulic Bielskiej i Górnośląskiej w Pszczynie dobiega końca budowa parku handlowego N-Park, w którym sklepy przygotowywane są już do otwarcia. Inwestorem jest firma Napollo.

Już za kilka tygodni otwarty zostanie w Pszczynie nowoczesny park handlowy N-Park, w którym klienci zrobią zakupy w takich sklepach jak: KiK, Martes Sport, Kaes, CCC, Hebe, Pepco, Dealz, Media Expert, a także dyskoncie spożywczym Biedronka czy restauracji szybkiej obsługi KFC.

Park handlowy powstał na działce przy ulicy Bielskiej 46, niedaleko od ścisłego centrum miasta, wśród zabudowy jedno i wielorodzinnej. Inwestycja typu convenience oferuje 5 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu (GLA). Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji naziemny parking samochodowy, natomiast miłośnicy jednośladów będą korzystali ze specjalnych stojaków na rowery.

Nad restauracją KFC usytuowany zostanie zielony dach o powierzchni 1 200 mkw., który zbudowany został z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Jest porośnięty ekstensywną, rozchodnikową roślinnością.

N-Park firmy Napollo, powstaje w ścisłej współpracy z PKB Inwest Budowa. Otwarcie N-Parku w Pszczynie nastąpić ma jeszcze przed wakacjami.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.