Zapełnia się pierwszy z biurowców kompleksu .KTW

2018.10.11

Oddany w czerwcu br., budynek biurowy .KTW I, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie katowickiego Spodka, sukcesywnie zapełnia się najemcami.

Obecnie progi holu głównego biurowca .KTW I codziennie przekracza prawie pół tysiąca osób. Do grona najemców należą już: Fujitsu, Teleperformance, EY, TDJ S.A. i Gastromall Group.

W ostatnim czasie wykończony został lokal o powierzchni około 530 mkw. na poziomie +8 dla Banku Handlowego w Warszawie S.A. Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie tutaj swoją działalność oddział Citigold, dedykowany do obsługi klientów private banking. Wkrótce sfinalizowane zostaną długoterminowe umowy najmu z kolejnymi firmami, które chcą ulokować swoje biuro w .KTW I.

Największym najemcą katowickiego biurowca jest japońska firma Fujitsu Global Service Delivery Unit (GSDU), która w najbliższym czasie planuje zatrudnienie ok. 200 pracowników. Na poziomie +7 znajdują się biura firmy EY, gdzie pracuje około 130 osób, a na kondygnacji +2 mieści się biuro Teleperformance Polska. W drugiej połowie września do .KTW I wprowadzili się również pracownicy spółek TDJ.

W biurowcu od lipca funkcjonuje już lokal gastronomiczny City Break – autorski koncept Gastromall Group dedykowany dla kompleksu .KTW. Ofertę gastronomiczną biurowca uzupełnia Restauracja ISTO.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • kks
  Gość
  2018-11-09 22:00:46
  szkoda ze przycmil symbol katowic

 • barbakon@autograf.pl
  Gość
  2019-03-11 15:10:55
  mam pytanie - czy ruszy budowa drugiej wieży KTM?

 • Gosciu
  Gość
  2019-03-11 19:16:32
  Ktw jak coś, niewiadomi czy ruszy ponieważ TDJ cały czas nie potrafią zapełnić pierwszego biurowca, poza tym miała ruszyć już dawno a cały czas zmieniają plany. Pewnie kiedyś ruszy, ale podejrzewam że może być niższy i pewnie jeszcze poczekaja że 2 lata

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.