W biurowcu .KTW I otworzy się placówka LUX MED

2020.09.22

W pierwszym biurowcu kompleksu .KTW funkcjonowała będzie placówka medyczna największego prywatnego świadczeniodawca usług zdrowotnych w Polsce - LUX MED.

W gotowym już jednym z dwóch biurowców kompleksu .KTW w Katowicach otworzy się na początku 2021 roku placówka medyczna LUX MED. Grupa prowadzi 240 ogólnodostępnych centrów medycznych, ponad 2,6 tys. poradni partnerskich oraz ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny. Umowa najmu została podpisana na okres 10 lat.

W budynku .KTW I pozostało już tylko niecałe 10 proc. wolnej powierzchni do wynajęcia, po tym jak grupa LUX MED wynajęła 952 mkw. powierzchni na pierwszym piętrze biurowca, gdzie prowadziła będzie działalność leczniczą. Znajdzie się tutaj 17 gabinetów lekarskich różnych specjalizacji.

Będzie to czwarte centrum medyczne LUX MED w Katowicach. Pozostałe mieszczą się przy ul. Francuskiej, Karłowicza, Sokolskiej oraz Sowińskiego.

W ostatnim czasie do grona najemców biurowca .KTW I dołączyła firma Miele, która otworzyła salon pod koniec czerwca. Z kolei na początku września, na poziomach +3 i +4, rozpoczęła działalność firma Sii Polska. Parter pierwszego budynku katowickiego kompleksu jest już w całości zagospodarowany pod przestrzeń usługową. W pozostałej części budynku pozostało ok. 2000 m kw. wolnej powierzchni. W transakcji doradzała agencja Colliers International wspierająca najemcę w negocjacjach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.