SD Worx wybiera Katowice na swoje pierwsze biuro w Polsce


2021.08.27
Autor: Urbanity.pl
Belgijska firma, która funkcjonuje w obszarze płac i zarządzania zasobami ludzkimi wybrała katowicki kompleks .KTW na swoje pierwsze biuro w Polsce.

SD Worx to firma z Belgii, która jest wiodącym europejskim dostawcą usług kadrowo-płacowych. Polska siedziba mieściła się będzie w centrum Katowic, w biurowcu .KTW I. Belgowie podpisali także list intencyjny w sprawie wynajmu powierzchni w sąsiadującym .KTW II, którego budowa potrwa do 2022 roku.

W .KTW uruchomione zostanie centrum operacyjne i usługowe SD Worx w związku z ekspansją firmy na Europę Środkową. Otwarcie biura w Katowicach sprawiło, że firma posiada obecnie swoje siedziby w siedemnastu krajach. Najemca będzie miał do dyspozycji kilkadziesiąt stanowisk pracy na piętrach +8 oraz +5. SD Worx jest na etapie rekrutacji nowych specjalistów i już prowadzi rozmowy dotyczące wynajmu biur także w wieży .KTW II. Wkrótce, wraz z architektami wnętrz najemcy, rozpoczną się prace nad koncepcją aranżacji przestrzeni.

Proces wynajmu powierzchni w .KTW I przez SD Worx wspierali przedstawiciele firmy JLL.

Kompleks biurowo-usługowy . KTW w centrum Katowic oferuje ponad 62 000 mkw. przestrzeni do pracy. Główna wieża inwestycji zostanie oddana do użytku na początku 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.