PubNub z siedzibą w biurowcu .KTW I

2019.11.05

Firma PubNub z San Francisco w maju tego roku ogłosiła ekspansję na rynek europejski i otwarcie dwóch nowych biur - w Londynie i Katowicach.

Platforma PubNub tworzy oprogramowanie dla przedsiębiorstw i konsumentów i specjalizuje się w rozwiązaniach umożliwiających prezentację danych w czasie rzeczywistym. Firma pracuje dla takich międzynarodowych gigantów jak Adobe, Yelp, Peloton, eBay i Samsung.

Na początku 2020 roku firma otworzy swoje biuro w biurowcu .KTW I, gdzie zajmie 350 mkw. powierzchni na 8. pietrze. W transakcji najmu firmę reprezentowali doradcy z Knight Frank.

Inżynierowie, którzy rozpoczną pracę w Katowicach, zajmą się zadaniami z obszaru oprogramowania. Rekrutacja jest w toku.

.KTW I to pierwszy etap kompleksu TDJ Estate w centrum Katowic. W 2018 roku biurowiec, którego projekt architektoniczny przygotowała pracownia Medusagroup, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Obecnie w budowie jest II etap .KTW, który dostarczy na rynek 42 000 mkw. powierzchni najmu w ponad 130-metrowym wieżowcu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.