PubNub już działa w biurowcu .KTW I

2020.02.28

Pracownicy amerykańskiej firmy technologicznej PubNub już wprowadzili się do budynku biurowego .KTW I w Katowicach.

PubNub jest spółką technologiczną z Doliny Krzemowej, a biurowiec .KTW I jest pierwszym biurem w Polsce. W biurowcu przy katowickim Spodku, pracowało będzie około 30 osób, które specjalizowały się będą w R&D. Nowe biuro ma powierzchnię 350 mkw. Firma Knight Frank reprezentowała PubNub podczas negocjacji umowy najmu.

Wiemy, że jak ważnym narzędziem HR-owym jest obecnie biuro, jego aranżacja i lokalizacja; zwłaszcza w procesach rekrutacyjnych. Biurowiec .KTW I ze względu na swoje położenie wpisuje się idealnie w nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Furniko, dostawcą i pomysłodawcą koncepcji wnętrza biura oraz z doradcami Knight Frank, którzy wspierali nas w wyborze biura, negocjacjach i prowadzili nadzór nad pracami aranżacyjnymi
powiedział: Marcin Jurków, Human Resources Lead, PubNub

.KTW I to pierwszy biurowiec kompleksu .KTW, który powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej Spodek. Oddany do użytku w czerwcu 2018 roku budynek, stał się siedzibą dla takich firm jak: Fujitsu, EY, mBank czy wspomnianej PubNub. Obecnie trwa budowa drugiego biurowca. Docelowo inwestycja zaoferuje prawie 62 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni do wynajęcia.

Inwestorem jest spółka TDJ Estate.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.