Ponad 15 000 mkw. powierzchni biurowej firmy PwC w Silesia Business Park

2019.12.03

Firma doradcza PwC wynajęła biura w katowickim kompleksie biurowym Silesia Business Park, który znajduje się w centrum miasta.

PwC obecny jest w Silesia Business Park od 2014 roku, kiedy to w pierwszym biurowcu kompleksu ulokował swoje Centrum Usług Wspólnych PwC. Rozwój firmy sprawił, że w 2017 roku spółka wynajęła biura w budynku C, zwiększając zajmowaną powierzchnię do ponad 14 000 mkw. Teraz PwC zdecydowało o przeniesieniu swojego katowickiego biura do oddanego do użytku we wrześniu br. budynku D. Łączna powierzchnia zajmowana przez firmę doradczą wyniesie ponad 15 000 mkw.

- PwC jest obecne w Polsce od 30 lat i zatrudnia już ponad 6 tys. pracowników. Biuro w Katowicach działa od 2006 r. zapewniając klientom najwyższej jakości usługi z zakresu audytu oraz doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego – mówi Tomasz Reinfuss, partner w PwC w Katowicach.

Silesia Business Park to cztery nowoczesne biurowce, które wybudowane zostały na terenie dawnej huty Baildon. Łączna powierzchni do wynajęcia w każdym budynku wynosi około 12 000 mkw. Kompleks dysponuje certyfikatem LEED na poziomie Gold. Za projekt architektoniczny odpowiada medusa group.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Silesia Business Park, Skanska, Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała

Komentarze


  • Radek
    Gość
    2020-01-23 20:54:54
    W tych biurowcach wynajmuje firma PWC SDC a to nie to samo co PWC. PWC wynajmuje powierzchnie w Katowice Business Point

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.