Osiedle Bardowskiego 1 z generalnym wykonawcą

2018.09.13

Generalnym wykonawcą nowego projektu mieszkaniowego spółki TDJ Estate w Katowicach została firma Mota-Engil Central Europe. Pierwsze prace na budowie osiedla Bardowskiego 1 rozpoczną się w połowie września br.

Na osiedlu Witsa w Katowicach, w rejonie ulic Bardowskiego i Rataja powstanie kameralny kompleks mieszkaniowy, który składał się będzie z czterech budynków wielorodzinnych. Bardowskiego 1 oferuje 150 mieszkań w zróżnicowanych metrażach od 27 do 106 mkw. Wśród nich znajdują się kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe.

Zróżnicowane wysokościowo budynki będą posiadały podziemną halę garażową na 145 miejsc postojowych, a bezpłatna, naziemna strefa parkingowa obejmie 30 miejsc dla pojazdów.

Deweloperem projektu jest spółka TDJ Estate, a generalnym wykonawcą inwestycji została firma Mota-Engil Central Europe, której przekazano już plac budowy. W pierwszej kolejności rozpoczną się prace związane z ogrodzeniem placu budowy i zaaranżowaniem zaplecza. W następnej kolejności realizowane będą roboty ziemne, które przygotują grunt do budowy parkingu podziemnego.

Oddanie do użytku osiedla przy Bardowskiego 1 zaplanowano na II kwartał 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Bardowskiego 1, Mota-Engil Polska, TDJ Estate

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.