Kolejne działki w Katowicach w rękach TDJ Estate

2017.09.19

Firma TDJ Estate nabyła grunt w rejonie Osiedla Witosa, na którym zrealizuje osiedle mieszkaniowe na łącznie około 140 lokali. Prace budowlane mają ruszyć w drugim kwartale 2018 roku.

W ostatnich dniach sierpnia, spółka TDJ Estate nabyła działkę o powierzchni około 0,7 ha, na której powstanie kilka budynków z łącznie około 140 mieszkaniami. Teren znajduje się w północnej części Katowic przy ulicy P. Bardowskiego.

Zakup nowego gruntu i decyzja o rozpoczęciu inwestycji są elementami naszej strategii biznesowej, która zakłada realizację ciekawych projektów w dobrej lokalizacji. Jako młody inwestor, poszukujemy możliwości rozwoju szczególnie na rynku regionalnym, a sprzyjająca obecnie koniunktura dodatkowo motywuje nas do działania. Wierzymy, że z każdym kolejnym projektem umacniamy naszą pozycję
w branży, zyskując cenne doświadczenia


- komentuje Maciej Wójcik, prezes zarządu TDJ Estate.

Obecnie trwają prace nad koncepcją architektoniczną inwestycji. Oprócz standardowych mieszkań kilkupokojowych, na wyższych kondygnacjach znajdą się przestronne apartamenty. Każdy z budynków wyposażony zostanie w podziemną halę garażową.

Rozpoczęcie budowy deweloper przewiduje na II kwartał 2018 r.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.