Lider w branży elektromobilności wynajmuje biuro w .KTW

2020.12.29

TDJ Estate podpisał umowę z firmą Ekoenergetyka-Polska, która wynajęła biuro w biurowcu .KTW I w Katowicach.

Tylko w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy cztery nowe firmy rozpoczęły swoją działalność w biurowcu .KTW I, który zlokalizowany jest w centrum Katowic. Na początku 2021 roku swoją placówkę uruchomi LUX MED, natomiast proces komercjalizacji biurowca wieńczy w tym roku umowa z firmą Ekoenergetyka-Polska S.A.

Nowy najemca .KTW I jest liderem w dziedzinie elektromobilności i wyznacza kierunki zielonej rewolucji w transporcie. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że potrzeba była wynajęcie nowego biura. W .KTW I Ekoenergetyka-Polska zajmie około 380 mkw. na poziomie +8. Działalność operacyjną w nowym biurze rozpocznie w maju 2021 roku. Eksperci i pracownicy firmy będą tu świadczyć usługi prawne i handlowe.

Obecnie na działce, na której powstaje kompleks .KTW trwa budowa drugiej wieży inwestycji. Konstrukcja budynku mierzy już 115 metrów wysokości. Docelowo .KTW II osiągnie wysokość 133 metrów, a jego oddanie do użytku zaplanowano na 2022 rok. Komercjalizacja biurowca jest w toku. Trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.