Franciszkańskie Południe w Katowicach już w sprzedaży


2021.02.04
Autor: Urbanity.pl
TDJ Estate rozpoczął sprzedaż mieszkań pierwszego etapu osiedla Franciszkańskie Południe w Katowicach, którego budowa ruszyła we wrześniu 2020 roku.

Inwestycja Franciszkańskie Południe w Katowicach powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Kalwarii Panewnickiej. Pierwszy etap, którego budowa już trwa, składa się z jednego budynku złożonego z trzech segmentów. Deweloperem jest TDJ Estate.

Oferta sprzedaż spółki wzbogacona została o łącznie 92 mieszkania oraz lokale handlowo-usługowe na parterze. Garaż podziemny, podzielony na dwie jednokondygnacyjne hale, pomieści 70 miejsc postojowych, komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze i techniczne. W sprzedaży znajdują się kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, o metrażach od 26,20 do 131,37 m kw. Każde mieszkanie zostało wyposażone w balkon, przestronny taras lub ogródek na parterze.

Inwestycja zlokalizowana jest w rejonie ulic Książęcej i Kijowskiej w Katowicach. W ramach osiedla powstanie system skrzynek Pakomatic, wózkownie, rowerownie i stację naprawy jednośladów. Uzupełnieniem inwestycji będzie strefa rekreacyjna z małą architekturą oraz plac zabaw.

Projekt architektoniczny przygotowała Pracownia Projektowa MR Architekci. Generalnym wykonawcą stanu surowego pierwszego etapu jest firma GRIMBUD. Oddanie do użytku zaplanowano na koniec I kwartału 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.