Fortress Invest rozbudowuje Centrum Biurowe Tetris w Katowicach

2015.12.08

W usługowym sercu Katowic, w sąsiedztwie Centrum Handlowego Dąbrówka i Parku Handlowego Rawa, dobiega końca II etap rozbudowy Centrum Biurowego TETRIS - należącego do spółki Fortress Invest. To kompleks budynków biurowo-usługowych dedykowanych firmom głównie z branży BPO i IT.

Po udanej komercjalizacji i sprzedaży projektu Porcelanowa 19, inwestor i deweloper Fortress Invest Sp. z o.o. znów dostarcza na śląski rynek ergonomiczne i reprezentacyjne powierzchnie biurowe. Centrum Biurowe powstaje przy ulicy Roździeńskiego 188C.

W ramach II etapu projektu Tetris, przygotowano do dyspozycji klientów łącznie 3 600 mkw powierzchni biurowej, którą można elastycznie podzielić na trzystumetrowe niezależne moduły. Nowe powierzchnie biurowe będą dostępne z początkiem 2016 r.

Architektura kompleksu jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych. TETRIS wyróżnia także dostępność miejsc parkingowych (własny parking na 200 pojazdów), duży udział zieleni wokół i bardzo dobra komunikacja.

Projekt Centrum Biurowe Tetris realizowany jest przez Fortress Invest Sp. z o.o., obok kompleksu biurowców przy Al. Mireckiego 22 w Sosnowcu oraz Centrum Biurowego przy ul. Dąbrowskiego 22 w Katowicach.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centrum Biurowe Tetris, Fortress Invest

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.