Colliers zostaje zarządcą biurowca .KTW I

2018.02.16

Na zarządcę pierwszego biurowca, który powstaje w ramach inwestycji .KTW w Katowicach, wybrana została firma Colliers International. Inwestorem budynku biurowego jest TDJ Estate.

Katowicki kompleks .KTW, który powstaje przy alei Roździeńskiego 1, oferuje powierzchnie biurowe w standardzie technicznym klasy A. Docelowo inwestycja składała się będzie z dwóch biurowców o łącznej powierzchni ponad 58 000 metrów kwadratowych i ponad 3 600 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Obecnie dobiega końca realizacja biurowca .KTW I, który dysponuje powierzchnią biurową na poziomie prawie 20 000 mkw. Pod budynkiem znajduje się 3-kondygnacyjna hala garażowa na ponad 240 miejsc postojowych. Pierwsi najemcy wprowadzą się do biurowca w czerwcu 2018 roku.

.KTW to kolejny ważny katowicki projekt w portfolio Colliers International. Pierwsza faza obiektu odpowiada za prawie 1/3 nowo powstającej powierzchni w Katowicach. Doskonała lokalizacja, wysoka jakość powierzchni oraz oryginalna architektura to atuty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających najemców z branży nowoczesnych usług biznesowych
powiedział: Agnieszka Krzekotowska, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Colliers International

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.