Cluster Offices uruchomi w Katowicach swoje pierwsze biura serwisowane

2021.11.17

W jednym z budynków rewitalizowanego kompleksu Stary Dworzec w Katowicach swoje biura otworzy sieć biur serwisowanych - Cluster Offices.

W zrewitalizowanym budynku Dworcowa 8, który jest częścią kompleksu Stary Dworzec w Katowicach, swoje biura otworzy Cluster Offices. Będzie to pierwszy oddział tej sieci w tym mieście. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers.

Cluster Offices posiada obecnie trzy biura w Krakowie zlokalizowane na Starym Mieście, Placu Inwalidów oraz Starym Podgórzu. Wszystkie przestrzenie znajdują się w historycznych budynkach. Podobnie będzie w budynku Dworcowa 8, który jest najstarszym i największym spośród pięciu obiektów rewitalizowanego kompleksu wielofunkcyjnego Stary Dworzec. Nieruchomość mieszcząca się w jego centralnej części oferuje około 4 600 mkw. powierzchni do wynajęcia.

Cluster Offices wynajmując 2 200 mkw. przestrzeni biurowej na trzech poziomach stanie się głównym najemcą budynku Dworcowa 8.

Stary Dworzec to kompleks wielofunkcyjny, który firma Opal Maksimum realizuje w ramach jednego z etapów przebudowy Śródmieścia Katowic. Obejmuje nie tylko renowację budynków, ale także prace związane z modernizacją ulicy Dworcowej, na której pojawi się nowa nawierzchnia oraz mała architektura, w tym ławki, roślinność i oświetlenie.

Prace rewitalizacyjne przy Dworcowej zakończą się do końca bieżącego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.