BPSC wprowadza się do biurowca Brema w Katowicach

2017.05.04

Pracownicy firmy BPSC S.A. w pierwszej połowie maja wprowadzą się do niedawno oddanego do użytku katowickiego biurowca Brema. Obiekt oferujący powierzchnie biurowe klasy A, znajduje się przy alei Roździeńskiego 188H.

Do biurowca Brema przeprowadzi się prawie 200 pracowników firmy BPSC S.A., zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, jak również działy odpowiadające za sprzedaż. Nowy najemca zajmie blisko połowę dostępnej powierzchni w budynku, czyli 2 500 metrów kwadratowych rozłożone na 2 z 6 pięter.

Firma BPSC będzie miała do dyspozycji zarówno niewielkie biura o powierzchni od 37 do 56 mkw. oraz pomieszczenia typu "open space", które mają od 331 mkw do 421 mkw. Dodatkowo pracownicy będą mogli korzystać z tarasu na dachu, rowerowni, a także zielone strefy relaksu wokół budynku o powierzchni ponad 100 mkw.

Biurowiec Brema w Katowicach ma 11 600 mkw. powierzchni najmu. Na 6225 m kw. powierzchni znajdują się mające od 37 do 486 m kw. biura, lokal z przeznaczeniem pod restaurację, lobby oraz parking podziemny. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Wojciecha Wojciechowskiego, a za aranżację przestrzeni głównego najemcy, czyli BPSC odpowiadała architekt Anna Bojanowska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.