J.W. Construction uruchamia sprzedaż mieszkań w Chorzowie


2022.03.04
Autor: Urbanity.pl
J.W. Construction realizuje w Chorzowie osiedle budynków wielorodzinnych, w ramach którego powstanie łącznie około 300 mieszkań. Deweloper wprowadził właśnie do sprzedaży kolejny etap inwestycji.

Osiedle Kościuszki w Chorzowie, powstaje na działce w sąsiedztwie Parku Śląskiego i zaoferuje docelowo około 300 mieszkań w dwóch etapach. Deweloperem jest firma J.W. Construction, a generalnym wykonawcą spółka Porr, która rozpoczęła realizację w czerwcu 2021 roku.

W 2021 roku oferta dewelopera wzbogacona została o 110 mieszkań w dwóch 6-kondygnacyjnych budynkach. Obecnie J.W. Construction uruchomił sprzedaż kolejnych 41 lokali w dwóch obiektach, dwu- i pięciopiętrowych. We włączonych do sprzedaży budynkach jest od trzech do sześciu mieszkań na piętrze, a wszystkie mieszkania dysponują balkonami lub ogródkami o powierzchni do nawet 120 mkw. W podziemnej hali garażowej znajduje się miejsce na 55 aut. Kolejne 19 stanowisk zaplanowano na parkingu zewnętrznym.

W II etapie Osiedla Kościuszki w Chorzowie wybudowane zostaną cztery budynki, w których znajdzie się 156 mieszkań o metrażach od około 26 do 83 mkw., a hale garażowe pomieszczą 316 samochodów.

Ceny mieszkań zaczynają się od 7 650 zł za mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.