Pełne biura w biurowcu futurystycznej inwestycji Cavatina Hall w Bielsku-Białej


2022.08.02
Autor: Piotr Maślak
Cavatina Hall to inwestycja oferująca biura w standardzie takim samym, jak najlepsze biurowce w Warszawie czy innych największych polskich miastach. Ta unikatowa inwestycja na skalę kraju, cieszy się dużym zainteresowaniem firm, co sprawiło, że pierwszy z budynków został już niemal w pełni wynajęty.

Cavatina Hall to unikatowa inwestycja na skalę kraju, która oferuje nowoczesne biura i przestrzeń handlowo-usługową, a także jest miejscem kulturotwórczym. W obiekcie znajduje się sala koncertowa na 1 000 osób oraz studio nagrań.

Pierwszy z budynków kompleksu firmy Cavatina Holding w Bielsku-Białej został już niemal w całości wynajęty. Biurowiec Cavatina Hall A, który jest skomercjalizowany w ponad 96 proc. przyciągnął międzynarodowe koncerny między innymi z branży auto-moto oraz nowoczesnych usług dla biznesu i IT.

Inwestycja Cavatina Hall stała się prestiżowym adresem w Bielsku-Białej, gdzie pod jednym dachem ulokowano nowoczesne przestrzenie biurowe oraz zapierającą dech w piersiach salę koncertową. To tutaj biznes na co dzień obcuje z kulturą wysoką. Nie dziwi więc fakt, że obiekt Cavatina Hall został tak szybko skomercjalizowany. Wiele firm, szczególnie z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, chce się poszczycić lokalizacją swojego biura w takim otoczeniu
powiedział: Przemysław Kamiński, Zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej

Cavatina Hall A to nowoczesny biurowiec oddany do użytku w 2021 roku. Do grona najemców należą takie firmy jak Asseco czy Precisely Software. Budynek oferuje ponadto elastyczne powierzchnie w biurach serwisowanych Quickwork.

Obecnie w budowie znajduje się drugi z budynków kompleksu w Bielsku-Białej. Stopień przednajmu sięga już przeszło 60 proc. Łącznie Cavatina Hall oferuje ponad 15 500 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia wraz z częścią kulturalną.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.