mBank zajmuje prestiżową powierzchnię w ekologicznym kompleksie Cavatina Hall w centrum Bielska-Białej


2023.03.07
Autor: Bartosz Motorek
mBank dołącza do grona najemców nowoczesnego kompleksu biurowego Cavatina Hall, położonego w samym sercu Bielska-Białej. W związku z potrzebą zmiany lokalizacji dla swoich zespołów pracujących w bielskim oddziale, mBank wynajął prawie 800 mkw. powierzchni na IV piętrze budynku A.

Cavatina Hall to wyjątkowy projekt mixed-use, składający się z dwóch futurystycznych budynków oferujących pierwszą w Bielsku-Białej powierzchnię biurową klasy A. Nowy najemca postawił na Cavatina Hall ze względu na możliwości aranżacyjne budynku, jego unikatową lokalizację oraz wysoką jakość architektury.

mBank planuje stworzyć dla swoich pracowników dynamiczne środowisko pracy, oparte na swobodnej kulturze organizacyjnej i bezpośredniej komunikacji. Filozofia Cavatina Holding, zgodnie z którą kompleks Cavatina Hall został zaprojektowany, zakłada minimalizację wpływu na środowisko oraz dbałość o zdrowie i komfort użytkowników. Dlatego budynek spełnia standardy zrównoważonego i przyjaznego dla zdrowia budownictwa, odpowiadające wymogom certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent oraz WELL Health-Safety Rating.

Z powierzchni biurowych oferowanych w Cavatina Hall korzystają firmy z różnych branż, m. in. Murapol, Comarch, Angst+Pfister czy ICE Mortage Technology.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu informowaliśmy, że Cavatina Holding uzyskała pozwolenie na użytkowanie nowo wybudowanego biurowca, który stanowi drugi etap ich inwestycji w Bielsku-Białej. Ten wysokiej jakości budynek biurowy oferuje ponad 4,8 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni biurowej, zapewniając wystarczającą przestrzeń dla działalności biznesowej.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.