Największy polski producent oprogramowania z biurem w Bielsku-Białej


2022.01.20
Autor: Urbanity.pl
Asseco Poland wprowadza się do nowego biura w kompleksie Cavatina Hall, który oferuje pierwsze w tej części województwa śląskiego przestrzeń biurową klasy A.

Asseco Poland to obecnie największy dostawca usług informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, który notowany jest na GPW. Firma, która wywodzi się z Rzeszowa, stojąca na czele międzynarodowej grupy kapitałowej, obecnej w 60 krajach, wybrała miejscowość Bielsko-Biała pod kolejną lokalizację w Polsce.

Największy polski producent oprogramowania wprowadza się do biurowca Cavatina Hall, gdzie wynajęła ponad 440 mkw. powierzchni biurowej na 3. piętrze budynku.

Wybraliśmy Cavatina Hall na nasze biuro w Bielsku-Białej, ponieważ zależy nam, aby nasi pracownicy mogli pracować w obiektach o najwyższym standardzie, które posiadają najnowocześniejsze rozwiązania biurowe i zapewniają codzienny komfort pracy. Te wszystkie cechy posiada wybrany przez nas obiekt. O naszym wyborze zdecydowała także bardzo dobra lokalizacja i dostęp do różnego rodzaju usług na terenie obiektu - mówi Jacek Tomkiewicz, Dyrektor Działu Administracji Asseco Poland.

Cavatina Hall to kompleks mixed-use, który jako pierwszy w Bielsku-Białej oferuje przestrzeń biurową klasy A. Inwestycja łączy funkcję biurowo-usługową z kulturalną. W Cavatina Hall znajduje się sala koncertowa na 1000 osób.

Obecnie w budowie znajduje się drugi z budynków kompleksu. Inwestycja w sumie zaoferuje ponad 15 500 mkw. biur wraz z częścią kulturalną.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.