Futurystyczna sala koncertowa w Bielsku-Białej z pierwszym wydarzeniem i certyfikatem


2021.11.25
Autor: Urbanity.pl
Futurystyczna sala koncertowa Cavatina Hall w Bielsku-Białej pierwszym w Polsce tego typu obiektem, który otrzymał certyfikat środowiskowy w systemie BREEAM.

Cavatina Hall w Bielsku-Białej to obiekt, który łączy w sobie funkcje biurową z kulturalną. Inwestycja oferuje nowoczesne centrum biznesowe z przestrzenią biurową klasy A, a także salę koncertową zaprojektowaną według najwyższych standardów akustycznych.

Sala koncertowa Cavatina Hall jest pierwszym w Polsce obiektem tego typu certyfikowanym środowiskowo w systemie BREEAM na poziomie Excellent. Przestrzeń kulturalna w obiekcie zajmuje ponad 2 500 mkw. i pozwala na organizację konferencji czy spotkań. Tym samym Cavatina wzbogaca infrastrukturę miasta zapewniając do tej pory nieobecne tam funkcje.

Pierwsze wydarzenie w sali koncertowej odbędzie się 18 grudnia tego roku. Ogłoszony został też już plan kolejnych koncertów.

Obecnie na budowie kompleksu Cavatina Hall trwa realizacja drugiego z budynków. Łącznie inwestycja oferuje ponad 15 500 mkw. przestrzeni do pracy wraz z częścią kulturalną. W ramach projektu zrewitalizowano również jedną z głównych ulic miasta tworząc elegancki deptak.

Komentarze


 • Jehoba
  Gość
  2021-11-26 14:26:36
  Na co to komu było. Ludzie w mieście co jeść nie mają a burżuazja się bawi.

 • Ola
  Gość
  2021-11-26 14:39:39
  Dokladnie. 220 zl za bilet. Vipowskie miasto dla VIP-ów.

 • LOL
  Gość
  2021-11-26 16:22:44
  To do pracy iść i będzie co jeść ;)
  Za drogie bilety? Nikt nie każe chodzić na takie koncerty...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.