Amerykanie wynajmują biuro w bielskim kompleksie Cavatina Hall


2020.05.13
Autor: Urbanity.pl
Ellie Mae zdecydowała się wynająć biuro w powstającym kompleksie mixed-use Cavatina Hall, który powstaje dzięki firmie Cavatina Holding w Bielsku-Białej.

Amerykański Ellie Mae to firma, która dostarcza technologię opartą na chmurze na potrzeby amerykańskiego rynku kredytów hipotecznych wspierające kredytodawców na każdym etapie procesu kredytowego.

Firma zdecydowała się na przeniesienie swojego biura w Bielsku-Białej do wielofunkcyjnego kompleksu Cavatina Hall, w którym znajdzie się główne Centrum Operacyjne Ellie Mae w Polsce. Amerykańska spółka wynajęła prawie 2 000 mkw. powierzchni, a do nowego biura wprowadzi się w III kwartale 2020 roku.

Cavatina Hall będzie pierwszym obiektem w Bielsku-Białej, który zaoferuje biura o najwyższym standardzie technicznym klasy A. Inwestycja powstaje na działce u zbiegu ulic Dworkowej i Sempołowskiej i zaoferuje ponad 9 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej, a także salę koncertową na 1 000 osób wraz z wysokiej klasy studiem nagrań.

Wśród udogodnień Cavatina Hall jest m.in. rozbudowana infrastruktura rowerowa, lokal gastronomiczny z letnim ogródkiem, a także zielone tarasy. Zmotoryzowani pracownicy obiektu będą mogli korzystać z parkingu samochodowego na ponad 200 stanowisk.

Poziom komercjalizacji inwestycji Cavatina Hall wynosi obecnie 50 proc.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.