W Gdyni powstaje osiedle Bernadowo Park

2015.10.26

Trwa budowa pierwszego etapu osiedla mieszkalnego Bernadowo Park, które powstaje na działce u zbiegu ulic Parkowej i Leśnej w Gdyni. Inwestorem kompleksu jest firma J.W. Construction Holding S.A.

Osiedle Bernadowo Park docelowo składało się będzie z 432 lokali mieszkalnych, które mieściły się będą w 4-kondygnacyjnych budynkach. W pierwszym etapie prac powstanie 196 mieszkań o metrażach od 33 do 120 metrów kwadratowych. W ramach inwestycji powstanie również park rekreacyjny z zewnętrzną siłownią, boiskiem do gry w piłkę oraz ścieżki spacerowe i strumyk. Łącznie w pierwszej fazie projektu wybudowanych zostanie sześć 3-piętrowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z podziemną halą garażową. Ceny lokali rozpoczynają się już od 5500 tys. zł za mkw.

Obecnie na budowie osiedla trwają prace związane z wykonaniem stanów surowych otwartych, a na trzech budynkach trwają prace stanu surowego zamkniętego oraz wykończeniowe. Wykonano łącznie ponad 30 proc. prac budowlanych.

Inwestorem projektu jest J.W. Construction Holding S.A., a pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w lutym br., i potrwają do końca przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • ulina
    Gość
    2016-02-18 14:35:44
    Osiedle Bernadowo Park jest przede wszystkim piękne położone, ceny są jak na taką lokalizację przystępne a bardzo uatrakcyjni jeszcze osiedle powstanie parku rekreacyjnego z zewnętrzną siłownią, boiskiem do gry w piłkę oraz ścieżki spacerowe i strumyk.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.